Mo - 20:38
Neu laden Spenden mail
Neu laden Spenden mail
ShqipAlbania
 • Arrestimet, Rama: Nesër do ketë një tjetër superoperacion
 • Doda: Padi në prokurori për financimet greke
 • “Kape peshqit e ngordhur”, Rama – Bashës: Shpif, shpif se lirohesh!
 • Megaoperacioni, Basha: Janë peshq të vegjël. Në dosje janë edhe 4 deputetë
 • Tabaku: Rama rriti taksat dhe uli pagat
 • PS cakton kandidatët për anëtarë të KQZ-së (EMRAT)
 • “Po na nxijnë fytyrën”, shpërthen Rama: Kemi ca drejtorë legena!
 • Mbyllja e basteve, Rama porosit socialistët: Mos mungoni në votim!
 • Pjerin Ndreu: Arrestimet në Lezhë u kryen në mënyrë skandaloze
 • Arrestimi i “të fortëve”, Manjani: Xhafaj dekonspiroi operacionin, ja si…
MapoAlbania
 • Njerëzit e pemëve: Fisi që jeton i shkëputur nga bota
 • Holana si ‘Calais’-a, rruga e re e shqiptarëve për në Angli
 • Traktati Regan-Gorbaçov, Trump, Rusia dhe…
 • Me diamant & flori 24 karat, telekomanda e PlayStationit kushton 12 mijë euro
 • RENEA dhe FNSH rrethojnë sërish Shijakun
 • Plumba e drogë: Pamjet e ‘pushtimit’ shqiptar të Gjermanisë
 • Lotaria amerikane, Ambasada: Kujdes, pyetjen 6 mos e plotëso
 • ‘Do të nxjerr ushtrinë…!’, kë po kërcënon Presidenti Trump?
 • Mediat e sponsorizuara nga Greqia dhe një paralajmërim i Haradinajt në UET
 • Studimi: Kujdes! Aloe Vera nuk duhet të konsumohet
GazetatemaAlbania
 • Skaneri i nëntë javëve të para të Superiores:  Partizani “kampion” i fazës së parë, Skënderbeu nuk i ndahet
 • Isko sulmon Kristiano Ronaldon: Nuk na mungon asnjë lojtar që kërkon të largohet nga Reali
 • Horror në Zvicër: 19- vjeçari me origjinëe shqiptare i pret gjyshes kokën me thikë
 • VIDEO: Mema debuton me humbje tek Tirana, Flamurtari mbyll me fitore fazën e parë
 • Manchester United-Juventus: ja numrat dhe kuriozitetet e përballjes
 • Kush është “peshku i madh”, Lulzim?
 • FOTOT/ Zaimina Vasjari: Kam bërë dhe striptizëm…
 • “Fatjoni jam, doja të vija të takoja e të flisnim”, zbardhet përgjimi që çoi në burg Arben Çukon
 • Të mërzitur, në një ditë të keqe për krimin
 • VIDEO: Si u ndryshohet data e skadencës ushqimeve në Shqipëri
Koha JoneAlbania
 • Berisha sonte te Eni Vasili në Top Channel
 • Përparim Spahiu: Ky po ja kalon dhe diktatorëve
 • Presidenti Meta, vizitë shtetërore në Austri
 • Nesër një tjetër operacion kundër të fortëve
 • Rama: Mbyllja e lotove, dhuratë për Vitin e Ri
 • Paloka: Me lidhjet që ka me krimin, Dako e ka të sigurt edhe një mandat në Durrës
 • Flamur Noka: Policia fshehu numrin e procedimit penal për Vangjush Dakon
 • Shpërthen Zheji: Lista “fake” e sajuar në Athinë dhe Tiranë, ka si qëllim hutimin e opinionit publik
 • Arben Isaraj jep dorëheqjen nga detyra
 • Doda: Padi në prokurori për financimet greke
Albania NewsAlbaniaItaly
  • Çaj Mali, l’app che ti aiuta a richiedere la cittadinanza italiana
  • Onda TV: A Tirana in Albania si mangia Italiano
  • Serbia: L’Alta corte emette sentenza storica. “Šiptar”, un termine offensivo
  • Il vignettista albanese Arben Meksi premiato a Cipro
  • Tap, avviati i lavori della condotta sottomarina dall’Albania
  • Il LuÏ scuro avvistato per la prima volta in Albania
  • Macedonia, approvato l’inizio delle modifiche costituzionali sul nome
  • La Grecia finanzia media e giornali in Albania
  • Kosovo, il parlamento ha approvato la formazione di un esercito nazionale
  • Albania. Controlli a tappeto negli zoo grazie alla denuncia di Daily Mail
24 OreAlbania
 • Rama: Kemi drejtorë legena që na nxijnë fytyrën me korrupsion
 • Kina: SHBA ta mendojë “dy herë” tërheqjen nga traktati bërthamor
 • Kremlini: Bota, më e rrezikshme; Putin: Rusët, martirë në raste lufte bërthamore
 • Investimet, rikthehet industria e bakrit dhe kromit shqiptar
 • Mega-operacioni, kontrolle në 12 qytete, 27 në pranga
 • Bursa Shqiptare tregtoi 1.5 miliardë lekë në 6 muaj
 • Nafta nga pusi Shpiragu-4, në fazën e vlerësimit
 • Pjerin Ndreu për arrestimin e dy ish-deputetëve socialistë: Sjellje skandaloze e policisë dhe prokurorisë!
 • Bastet, Rama fton opozitën të votojë ligjin e ri në Kuvend
 • Vrasja në ish-bllok/ Apeli rrëzon Martinajn, mbetet në burg
Gazetta 55Albania

  No Feed accessible!
Balkan WebAlbania
 • Aksident në Tiranë, tre automjetet bëhen copa në “Unazë” (FOTO)
 • Kanosi me armë të riun, kapet 34-vjeçari në kërkim (EMRI)
 • Ancelotti: Ja kush është gabimi i vetëm që ka bërë CR7
 • Kujdes kur udhëtoni me kafshë në makinë, do gjobiteni me 5 mijë dollarë
 • Bie nga lartësia, plagoset punonjësi i OSHE
 • RENEA e FNSH sërish në Shijak, kontrolle në banesa dhe biznese
 • Këngëtari shqiptar baba për herë të dytë, zbulohet emri
 • Telekomanda e Playstation që kushton 12 mijë euro
 • Mundi McGregor, kjo është dieta ushqimore e Khabib
 • ‘Lini pyetjen 6 pa plotësuar’, këshilla e ambasadës për lotarinë amerikane
GazetaexpressKosovo
 • Skandalet e organeve të sigurisë të martën në komision
 • Ka sërish lëvizje në Shijak, forcat speciale të policisë pushtojnë qytetin
 • BBC në serbisht e shpjegon me një proverbë formimin e ushtrisë së Kosovës
 • Vjen reagimi i Amerikës pas sulmit ndaj pelegrinëve serbë në Istog
 • Mund të themi se Zidane e parashikoi këtë Real Madrid
KohaKosovo
  • Në Kosovë rritet numri i vrasjeve
  • Unitedi me shumë mungesa ndaj Juves, Mourinho kërkon fitore
  • NBA suspendon basketbollistët e përfshirë në rrahje
  • Palmer në Shkup: Votimi i ndryshimeve kushtetuese, kthesë historike
  • Veseli: PDK-ja e fortë, garanci për sovranitetin dhe territorin
  • Të martën, diell e vranët
  • Puls
  • Sienna sjell këngën e re
  • Kelmendi zbulon detajet e projektit të ri
  • Xhirimet nga Konsullata shfaqin agjentin saudit të veshur me rrobat e gazetarit të vrarë
Kosova PressKosovo
 • May kërkon nga Parlamenti të mbështesin planin e Brexit
 • Parashikimi i motit për ditën e nesërme
 • Veseli: Ata që flasin për bashkim kombëtar, i ruajnë kufijtë nga Presheva
 • ​Uragani "Vila" arrin në kategorinë e pestë
 • ​Koretë përfundojnë procesin e çminimit në kufij
 • Digjet një i moshuar derisa prodhonte raki
 • Veseli me deputetin e CDU-së, kërkon që kompanitë gjermane të investojnë në Kosovë
 • Janjiq: Ushtria e Kosovës do të jetë pjesë e NATO-s
 • Asllan Krasniqi e feston pensionimin me kryeministrin, merr dhuratë orë dore
 • BE: Transformimi i FSK-së vetëm sipas Kushtetutës
Gazeta TribunaKosovo
 • Gazetari Klinton Zeqiraj shkon në emisonin…
 • “Magdalena” vjen nga Granit Dërguti
 • Nxënësit e Shkollës “Daut Bugujevci” në Fushë Kosovë vazhdojnë protestat dhe bojkotin e mësimit
 • Valza Zhegrova nënshkruan kontratë me producentin e njohur
 • “Ambasadorët Shqiptarë të Sportit” nderon për herë të parë sportistët dhe trajnerët
 • “Gigi” projekti më i ri nga hip hop artistja Rina
 • Baboo Darabukat nisin xhirimet e klipit të ri
 • 20 lojtarët me paguar në Serie A
 • Kujt i thotë “Zemër zemër” artisiti Dorandd
 • Nga jeta e refugjatit në jetë suksesi

Pfeil nach oben